شیشه ای خورشیدی با خلوص بالا / شیشه خورشیدی با خلوص بالا برای پوشش دیوار

اطلاعات پایه
محل منبع: ژجیانگ، چین
نام تجاری: FGG
شماره مدل: FGG-SPG-022
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10000 متر مربع
جزئیات بسته بندی: جعبه چوبی
زمان تحویل: ظرف 20 روز کاری پس از دریافت PI تایید شده
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
نام محصول: شیشه شیشه خورشیدی ضخامت: سفارشی
حداقل اندازه: جامد شکل: تخت
کاربرد: ماژول های خورشیدی ماده: عملکرد بالا آهن شیشه ای کم
برجسته:

خورشیدی خورشید شیشه ای، ضد انعکاسی پوشش شیشه ای خورشیدی

,

anti reflective coating solar glass

شیشه ای خورشیدی با خلوص بالا / شیشه خورشیدی با خلوص بالا برای پوشش دیوار

شرح:

شیشه خورشیدی، شیشه ای با ضخامت کم فولاد با قدرت انتقال انرژی خورشید بسیار بالا است. هنگامی که سخت می شود، قدرت و دوام آن، انتخاب ایده آل برای فتوولتائیک سیلیکون بلوری و همچنین برای کلکتور های حرارتی خورشیدی است.

شیشه ای کم شیشه ای به وضوح برای شفافیت فوق العاده ای ساخته شده است و رنگ های واقعی را در مدار رنگی ناپدید نمی کند. این شیشه فوق العاده روشن، آب سفید یا کم آهن به صورت کریستال واضح و اساسا بدون رنگ است. شفافیت گسترش یافته با حذف اکثر اکسید آهن از مواد مورد استفاده برای تولید شیشه ای انجام می شود.

مشخصات محصول:

تخت دارای کوره شیشه ای خورشیدی خود برای اطمینان از کیفیت است، و دارای دو ظرفیت بالا در جهان است. ما شیشه ای با الگوی ضخیم آهن با عنصر خاص و الگوی خاص طراحی شده است. این به طور کامل از انعکاس پراکنده الگوی استفاده می کند، انعکاس نور را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و در هر زاویه ای از بروز خورشید بسیار زیاد است. با این حال، محتوای آهن کمتر از 100 ppm است، که جذب بسیار کم خورشید را از طریق شیشه به وجود می آورد. با اجزای غیر سمی، شیشه الگوی ضعیف آهن تختخواب کاملا مطابق با شرایط محیطی سختگیرانه اتحادیه اروپا، ایالات متحده آمریکا و ژاپن است. این واقعا نیاز به دستیابی به انرژی سبز را برآورده می کند.

انتقال حرارت انرژی خورشیدی TEin٪ اندازه گیری توسط UV-Vis-Spectrometer (طبق ISO 9050: 1990 (E) و DIN 67507 / 6.3، عوامل با ISO 9845/1، 300-2500 نانومتر، AM 1.5)  
3،2 میلی متر > 91،6
4،0 میلیمتر > 91.5

مشخصات Suntex & Sunlite.pdf

اطلاعات تماس
Sales Manager

شماره تلفن : 13456258898