شیشه ای خورشیدی با خلوص بالا / شیشه خورشیدی با خلوص بالا برای پوشش دیوار

اطلاعات پایه
محل منبع: ژجیانگ، چین
نام تجاری: FGG
شماره مدل: FGG-SPG-022
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10000 متر مربع
جزئیات بسته بندی: جعبه چوبی
زمان تحویل: ظرف 20 روز کاری پس از دریافت PI تایید شده
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T
نام محصول: شیشه pv خورشیدی ضخامت: سفارشی شده
حداقل اندازه: جامد شکل: تخت
کاربرد: ماژول های خورشیدی مواد: شیشه کم آهن با کارایی بالا
برجسته:

شیشه حرارتی خورشیدی

,

شیشه خورشیدی با پوشش ضد انعکاس

,

شیشه خورشیدی کم آهن با شفافیت بالا

شیشه خورشیدی کم آهن با شفافیت بالا / شیشه PV خورشیدی برای پوشش دیوار

شرح:

شیشه خورشیدی، یک شیشه کم آهن با کارایی بالا با قابلیت انتقال انرژی خورشیدی بسیار بالا است.هنگامی که سفت می شود، استحکام و دوام آن آن را به گزینه ای ایده آل برای کاربرد فتوولتائیک سیلیکون کریستالی و همچنین برای کلکتورهای حرارتی خورشیدی تبدیل می کند.

 

شیشه کم آهن به صراحت برای شفافیت فوق العاده ساخته شده است و رنگ های واقعی در مدار رنگ را مبهم یا تغییر نمی دهد.این شیشه بسیار شفاف، سفید آب یا کم آهن به گونه ای ساخته شده است که شفاف و اساساً بدون رنگ باشد.شفافیت گسترش یافته با حذف بیشتر اکسید آهن از مواد مورد استفاده برای تولید شیشه انجام می شود.

 

مشخصات محصول:

فلت دارای کوره شیشه ای خورشیدی خود برای اطمینان از کیفیت است و دارای دو ظرفیت برتر در جهان است. شیشه طرح دار کم آهن ما با مواد و الگوی خاص طراحی شده است.از انعکاس پراکنده الگو نهایت استفاده را می‌برد، بازتاب نور را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و در هر زاویه‌ای از تابش خورشیدی بسیار بالایی دارد.با این حال، محتویات آهن کمتر از 100 پی پی ام است که جذب خورشیدی بسیار کم توسط خود شیشه را امکان پذیر می کند.با اجزای غیر سمی، شیشه طرح دار کم آهن گروه Flat به طور کامل با الزامات زیست محیطی سختگیرانه اتحادیه اروپا، ایالات متحده آمریکا و ژاپن مطابقت دارد.این واقعاً نیازهای دستیابی به انرژی سبز را برآورده می کند.

 

انتقال انرژی خورشیدی TEin % اندازه گیری با طیف سنج UV-Vis (مطابق با ISO 9050:1990 (E) و DIN 67507 / 6.3.، فاکتورهای مطابق با ISO 9845/1، 300-2500 نانومتر، AM 1.5)  
3.2 میلی متر > 91,6
4.0 میلی متر > 91.5

 

مشخصات Suntex & Sunlite.pdf

 

شیشه ای خورشیدی با خلوص بالا / شیشه خورشیدی با خلوص بالا برای پوشش دیوار 0

اطلاعات تماس
Susa Meng

شماره تلفن : 0086 1585737-0202